Běžecká bunda CRAFT vítězem dTestu

Tisková zpráva. Craft Performance Run Featherlight Jacket získala v nezávislém a objektivním testu 13 běžeckých bund uvedeném v časopisu dTest 10/2012 úspěšné hodnocení kvality, které opravňuje používání ZNAČKY KVALITY dTest s označením VÍTĚZ TESTU.

Celkově byla kvalita vítězného produktu CRAFT ohodnocena jako dobrá až velmi dobrá.

Tento systém testování je již dlouhodobě realizován v zahraničí a v současné době je značka kvality dTest užívána při propagaci bezmála stovky kvalitních výrobků. Více informací naleznete na www.dtest.cz.

Do testu byly zařazeny běžecké bundy – Craft, Salomon, Sensor, New Balance, Adidas, Umbro, Gore, Nike, Columbia, Newline, Puma a Atex.

Pr_Featherlight_Jkt_M

Na přípravě testu bylo spolupracováno s týmem běžců ze Švédska. Ti prováděli praktické zkoušky, protože ve Švédsku je i v létě jako u nás zkraje podzimu. Kvalita a nekvalita jednotlivých modelů se zpravidla potvrdila i laboratorními zkouškami zaměřenými na funkční vlastnosti bund a na kvalitu použitých materiálů.

Vítěz testu Craft Performance Run Featherlight Jacket je na trhu dostupný v dámské i pánské variantě.

Za Běžeckou školu bychom chtěli pogratulovat firmě Craft k tomuto vítězství, které nás těší o to víc, že se jen potvrdilo to, co jsme o této bundě sami napsali v našem článku.

Běžecká bunda CRAFT vítězem dTestu

4 z 5 hvězd lepší (5 hodnocení)

seriál Průvodce funkčním oblečením