logotype Archiv - Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Běžecká škola

Webová stránka www.bezeckaskola.cz má jediný cíl – být místem – světem – prostorem, kam lidé přijdou, aby načerpali sílu, vědomosti, aby poznali nové přátele, aby poznali, že na světě je spousta jim podobných a tedy, že oni, ač uvažujíce jinak, nejsou divní, ale zkrátka jen jiní – sví. Že toto není vada, ale přednost, kterou by měli rozvíjet, ne dusit, aby se přizpůsobili tomu, co na nich vyžaduje okolí. Každý stát, každé město, každá vesnice má své instituce, jejichž prostřednictvím se snaží své obyvatele přivést na správné myšlenky. Na bezeckaskola.cz najdete něco podobného v podobě rubrik, jen s tím rozdílem, že bezeckaskola.cz nemá v plánu ani za cíl, kohokoli přivést na správné myšlenky, ale pouze a jedině mu ukázat směr, neboli: Může vás přivést k vodě, pít už musíte sami...

Abychom byli konkrétnější, tak v rubrice Běžec začátečník si přečtete příběhy lidí o tom, jak začali běhat, co jim to do života přineslo, ale i rady, jak začít běhat, aby vás to nebolelo a bylo to prospěšné pro vaše zdraví i psychiku, s tím, že jedno od druhého se nedá oddělit. V rubrice Běžecký trénink už jdeme v otázkách, co a jak dělat, aby to bylo správně, více do hloubky. Zároveň zde najdete i možnost objednat si svůj vlastní tréninkový plán, šitý na míru vašim časovým možnostem, vaší fyzické kondici, vašim dalším sportovním aktivitám. Crosstraining je rubrika, v níž se můžete dozvědět více o nových sportovních odvětvích, ale i o těch, která člověk provozuje již dlouho, o tom, co člověku přináší, jak jej rozvíjí, jak lze vhodně jejich provozování skloubit s běháním.

V rubrice Běžecká strava se dovíte nejen co jíst, kolik toho jíst, kdy jíst, ale také jak spolu souvisí třeba správné rozcvičení, správné dýchání a metabolismus (trávení). V rubrice Běžecké oblečení si můžete přečíst recenze na běžeckou obuv, běžecké oblečení, běžecké doplňky, ale také jak se obléci do mrazu nebo naopak do tropických veder. Běžecká Encyklopedie, společně s Běžeckou poradnou jsou takové naše vlajkové lodě, které jinde nenaleznete.

V Běžecké encyklopedii najdete řadu hesel, vysvětlení řady termínů a pojmů, o nichž se píše v odborných článcích, což vám umožní popisovanou látku lépe pochopit. V Běžecké poradně máte řadu článků, které popisují a vysvětlují, jak se vyvarovat zdravotních problémů spojených se sportem, ale i takových, které si člověk z nevědomosti může způsobit v běžném životě. Nejen jak se jich vyvarovat, ale i co dělat, když jste se jich zavčasu nevyvarovali. Navíc zde je i on-line poradna, kam můžete napsat svůj dotaz na problémy, které vás ve vztahu k hýbání se či zdravotním potížím s tím spojených tíží, načež bude následovat rada, co s tím máte dělat.

V rubrice Běžecká literatura se dozvíte o knižních novinkách (recenze), ale hlavně zde najdete články, které vás mají přivést na jiné myšlenky, pomoci vám se uvolnit a pobavit. Pomáhej během je prostor pro akce a články, jejichž prostřednictvím si člověk uvědomuje, že dary, ať ty hmotné nebo duchovní, mu nebyly dány toliko jen k tomu, aby je používal ku svému prospěchu, ale aby jejich prostřednictvím pomohl těm, kteří si z různých důvodů nemohou či nedokážou pomoci sami.

Rubrika Ženy v běhu – jak už sám název naznačuje – je určena hlavně ženám, ale mohou v ní najít mnoho zajímavého a podnětného i muži. V rubrice Běžecké akce najdete informace o zajímavých běžeckých závodech, ale též o pořádání běžeckých soustředění a seminářů o zdravém životním stylu (pro firmy i jednotlivce).

Poslední rubrikou je Život kolem nás je to rubrika, kde vychází články, které glosují to, co se kolem nás v životě děje, nemusí to mít nutně spojitost se sportem, ale na druhou stanu všichni víme, že vše souvisí se vším, takže rozhodně i ony mají na bezeckaskola.cz své opodstatnění.

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků