COROS APEX Pro: vytuněná verze multifunkčnchí hodinek APEX

Před nedávnem americká značka Coros uvedla na trh chytré hodinky APEX pro milovníky dlouhých aktivit, kteří potřebují maximální výdrž baterie a ocení podporu v podobě trenéra.

Teď přichází s verzí Pro, která je ještě výkonnější, pokročilejší a navíc u ní najdete technologii Touch Screen, která byla devizou modelové řady VERTIX.

Model APEX Pro má ještě delší výdrž baterie než oceněné řady sportovních GPS hodinek APEX, a to až o 14 %, což v běžném užívání GPS vychází až na 40 hodin navíc (v módu UltraMax 100 hodin), a až 30 dnů při běžném nošení. Nadchne vás i vylepšené ovládání dotykového panelu pomocí technologie Touch Screen, což přijde vhod obzvlášť pro lepší využití navigace v terénu.

Model Pro je bezesporu zaměřen i na náročnější turistiku – testovali ho vrcholoví běžci a vysokohorští průzkumníci na cestách i trecích v horách. Výškoměr s vylepšeným systémem upozornění neustále monitoruje kyslík v krvi, tudíž vás průběžně informuje, zda je bezpečné pokračovat v cestě. Navíc disponuje větší odolností, má titanový rám a dotykový panel je chráněn safírovým sklem; to celé ve váze pouhých 59g včetně pásku.

Nejuniverzálnější sportovní hodinky s nekonečnou výdrží baterie.

Skvěle designové i funkční zpracovaní nového modelu sportovních hodinek od značky COROS, které dokáží nahradit jak vašeho osobního trenéra tak skloubit několik zařízení v jedno. Dbají i na řádnou dobu věnovanou regeneraci a odpočinku.

Novinkou u modelu APEX Pro je hlavně vylepšený výškoměr, lepší ovládání pomocí technologie Touch Screen a vyšší výdrž baterie. Při použití módu UltraMax při aktivním GPS získáte až 100 hodin, při běžném použití GPS až 40 hodin a při běžném nošení 30 dní navíc. Odolné titanové provedení s displejem chráněným safírovým sklem můžete samozřejmě doplnit páskem dle vašeho vkusu.

Hodinky Coros APEX Pro jsou dostupné za 13 490 Kč

Nebo zde