logotype Archiv - Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Běžecká poradna

Průvodce běžeckými zraněními. Běžecká zranění a jak jim předcházet

Běžecká poradna
Průvodce běžeckými zraněními. Běžecká zranění a jak jim předcházet

Které období v běžeckém kalendáři je nejvhodnější k vyléčení zranění? Vím, blbá to otázka. Přesto jsou dvě období v průběhu roku, která se k tomu přímo nabízejí. Je to odpočinkové období, kdy…

Miloš Škorpil, 12. 5. 2018, 3 komentáře

Škorpilova škola běhu – běžecký almanach pro všechny

Běžecká poradna
Škorpilova škola běhu – běžecký almanach pro všechny

Ve Škorpilově škole běhu najdete všechno, co najdete v tomto článku, respektive najdete v ní mnohem víc a mnohem přehledněji. Navíc si téma, které vás zaujme budete moci podtrhnout, založit, či jinak…

Miloš Škorpil, 9. 9. 2017, 5 komentářů

Běžecká poradna Běžecké školy on-line funguje tak, že když si nevíte s něčím rady, postihne váš nějaký zdravotní problém a nenajdete na to odpověď někde na Běžecké škole, můžete přes formulář poradny vložit svůj dotaz a poslat mi ho. Než tak ale učiníte, chci vás poprosit, abyste nejdříve sami opravdu zkusili nalézt odpověď buď v nějakém článku, který byl na dané téma na Běžecké škole vydán, nebo v encyklopedii Běžecké školy. Je to velmi snadné, stačí vložit dané heslo do vyhledávače a kliknout.

Poradna na Běžecké škole už nyní čítá více než 1000 zodpovězených dotazů, skrývajících se v rubrikách: Trénink, Zdraví, Boty a oblečení, Úplný začátek, Hubnutí, Výživa, Ostatní.

Pokud v článcích, encyklopedii či zodpovězených otázkách nenajdete odpověď na svou otázku, pak směle do mě :). Pokud k dotazu připojíte váš e-mail, bude vám automaticky ve chvíli zodpovězení vašeho dotazu zaslána zpráva, že jsem váš dotaz zodpověděl.

Během jednoho týdne zodpovím 10 vašich dotazů. Někdy možná i víc, to bude záležet na náročnosti a délce odpovědi. Nechci slibovat nesplnitelné, protože se nechci dostat znovu do situace, kdy mi denně chodilo i několik desítek dotazů. Uznáte, že není v silách člověka, který musí dělat i něco jiného než sedět u počítače a odpovídat, toto zvládat. Nutně to pak vede k tomu, že i dobře míněný a připravený projekt skončí.

Těším se na vaše dotazy a předem se omlouvám, když některý nebude zodpovězen přímo, v koši rozhodně žádný neskončí. Ty, co nebudou zodpovězeny přímo, budou použity jako náměty k článkům na dané téma.

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecká poradna

všechny články Běžecká poradna

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků