#rozdychejto v číslech aneb děkujeme z plných plic!

#rozdychejto v číslech aneb děkujeme z plných plic!

Cítím velkou hrdost a vděk. Proč? Protože po 18 dnech poctivého rozdýchávání si konečně můžeme všichni i oddechnout. Pojďme se za výzvou #rozdychejto s Běhej lesy 3000 společně ohlédnout v číslech, a to i v těch dvakrát větších. Tím myslíme zdvojnásobenou vybranou částku díky Generali Investments CEE.

1284 z vás se přihlásilo do výzvy. Stejný počet stromů za každého zúčastněného vysadí i Lesy České republiky pro ty naše zelené plíce. Z toho se až zatajuje dech, ale vám teda nechyběl, nadýchali jste do svých plic totiž 3 852 000 litrů vzduchu na podporu 4 regionálních nemocnic v Břeclavi, Benešově, Jihlavě a Karlových Varech a ze svých prasátek vysypali 259 450 Kč. Díky Generali Investments CEE, kteří vybranou částku zdvojnásobili, jsme však vybrali 518 900 Kč.

Děkujeme z plných plic!

Jsme rádi, že se zapojilo i mnoho známých tváří, osobností a sportovců. Pomohli nám výzvu dostat do světa a ukázat lidem, jak ji zmáknout levou zadní a do plic nadýchat sportem 3000 litrů.

A v neposlední řadě vám děkujeme z plných plic za to nekonečno podpory, milých slov, fotek, zážitků a radosti ze sportu, které jste svým výkonem rozdýchali.

Běhejte, sportujte a rozdýchávejte to dál!

bezeckaskola. cz foto
  • přečteno: 1618/1511×