Běžte se vydýchat

Začal advent – období, v němž myslíme na druhé a jež vrcholí Vánočními svátky, kdy se snažíme potěšit a obdarovat své nejbližší. Pak následuje konec roku a začátek roku nového, kdy začínáme myslet na sebe.

Zčistajasna se zase před námi v zrcadle vynoří naše silueta a ta se nám bude pramálo líbit, neboť se jaksi nevtěsná do šatů a kalhot. Zase si předsevzáme, že začneme hubnout – pokolikáté už?

Zapomeňte na hubnutí, napsal jsem už 7.3.2009.

Dnes říkám to samé a dodávám: když si během oslav konce roku dopřejete trošku víc té energie ať už v podobě jídla či pití, běžte to vydýchat. Záměrně neříkám vyběhat, vychodit, vycvičit, ale vydýchat, protože základ je v tom, že tělu dodáte tolik kyslíku, aby všechnu tu dodanou energii dokázalo spálit.

Jasně, nejlépe vám to půjde, když se při tom budete všemožně hýbat, neboť to hýbání vám jaksi samovolně otevře ústa k tomu, abyste dýchali o 106, protože kdybyste tak neučinili, tak byste se udusili:)

Běžecká poradna

všechny články Běžecká poradna