Škorpilova škola běhu naživo na Maratonském expu 2015

Škorpilova škola běhu naživo na Maratonském expu 2015

Ať už běžíte či neběžíte Volkswagen maraton Praha, tak zaběhnout na maratonské expo se vyplatí. Jednak tu uvidíte a za výstavní ceny si můžete pořídit leccos do své běžecké výbavy a jako nádavkem, když budete dost rychlí při přihlášení, si 30 z vás bude moci zadarmo zaběhat s Milošem, stačí, když si včas zabukujete svoje místo na salming@salming.cz.

1. V pátek a v sobotu odpoledne se na vás budu těšit na stánku Salming. Bacha, s tím, kdo přijde včas – vyběhnu!
    1. Autogramiáda a poradna
    2. Výběhy s Milošem a testování běžeckých bot Salming
    3. Škorpilova škola běhu za výstavní cenu
  2. Vodič za 5:00 hodin

V pátek a v sobotu odpoledne se na vás budu těšit na stánku Salming. Bacha, s tím, kdo přijde včas – vyběhnu!

Autogramiáda a poradna

V pátek a v sobotu odpoledne, konkrétně v pátek od 16 hod a v sobotu od 14 hod, budu vždy hodinu na stánku Salming s tím, že zde budu podepisovat Škorpilovu školu běhu, kterou si budete moci na tomto stánku po celou dobu, co bude expo otevřené, za výstavní cenu koupit. Kromě toho tu budu k poradě a ku pomoci, přijdete-li se na cokoliv spojeného s běháním či zdravým životním stylem zeptat.

Výběhy s Milošem a testování běžeckých bot Salming

Až budu mít unavenou pusu a ruku, což předpokládám přijde tak za hodinu, tak pak s těmi, co si včas zajistí své místo prostřednictví e-mailu uvedeného v úvodu článku, vyběhnu a předvedu jim „tučňáka“, běžeckou abecedu a jiné vychytávky, prostřednictvím kterých učím běhat přirozeně. Při tomto výběhu si budete moci vyzkoušet běžecké boty Salming a zjistit tak na vlastní nohy, proč právě je jsem si vybral mezi všemi k tomu, abych v nich nejen běhal, ale i je doporučoval jako skvělý prostředek vedoucí k tomu, naučit se přirozeně běhat.

Škorpilova škola běhu za výstavní cenu

Jak už jsem uvedl výše, bude možné si na stánku Salmingu po celou dobu, co bude maratonské expo otevřeno, koupit Škorpilovu školu běhu za zvýhodněnou výstavní cenu. Takže pokud ji ještě nemáte a chcete ji vlastnit, tak neváhejte, levněji ji už nepořídíte.

Vodič za 5:00 hodin

Pokud mě nestihnete na expu a budete si se mnou chtít popovídat, tak budete mít dost času i při vlastním maratonu, kdy (a to není vtip) poběžím naposledy jako vodič, takže to bude taková moje vodičská před derniéra, neboť naposledy nechám nad svou hlavou zavlát vodičský prapor při půlmaratonu v Karlových Varech a pak začnu konečně zase běhat svým tempem:-).

Končím sice možná pro někoho smutnou informací, ale myslím si, že 15 let je pro setrvání na jedné pozici až až, a že už je třeba běžet dál, třeba někam do „Paďous“ nebo na CUTTu, kde již v srpnu začneme společně s Reném Kujanem psát novou vodičskou historii.