Odpoledne na prodejně a běžecký trénink v Sedmihorkách

Odpoledne na prodejně a běžecký trénink v Sedmihorkách

20.5.2009 proběhne v Turnově na prodejně Staněk Sport, Hluboká 140 od 14:00 do 16:30 odpoledne, při němž se budete moci zeptat na vše, co vás zajímá v oblasti běhání a zdravého životního stylu – výběr obuvi – diagnostika na Mizuno Precision fit, oblečení, výživa, běžecký styl, běžecká zranění, jak správně dýchat …. a další otázky, které vám leží v hlavě a nevíte, kde na ně nalézt odpovědi.

Kdo bude mít zájem, bude si moci koupit knihu Jak uběhnout maraton za 100 dní, či získat autogram a věnování – není vázáno na nákup knihy :). Polovina z částky, utržené za prodej knihy, bude věnována na Centrum Paraple. Přispět na Centrum Paraple však budete moci i vhozením jakékoliv částky do pokladničky Paraplete, která bude po celou dobu, co odpoledne na prodejně bude probíhat, v prodejně vystavena. Přispět budete moci případně i po skončení tréninku v Sedmihorkách.

Po skončení odpoledne na prodejně se přesuneme do Sedmihorek, kde proběhne otevřený běžecký trénink pro všechny, kteří sem najdou cestu. Kudy se vydáme, abychom se proběhli krásnou krajinou Českého ráje, jak dlouho poběžíme, si řekneme až na místě, podle toho, kdo přijede a kdo se s námi rozhodne proběhnout. I během tréninku je pak možné se zeptat na vše, co vás napadne.

Pokud se rozhodnete přijet až do Sedmihorek, tak mapy, jak se tam dostat, najdete na www.fksedmihorky.cz – klikněte si na Klub a pak dole na Mapy.

Tak nashledanou v Turnově či Sedmihorkách

Odpoledne na prodejně a běžecký trénink v Sedmihorkách Odpoledne na prodejně a běžecký trénink v Sedmihorkách

Karlos | 20. 5. 2009 23.45 hod. | 194.149.107.xxx
....kdo nepřišel a mohl ,udělal chybu....bylo to fajnový odpoledne.....Sedmihorský hřiště,kolem koupáku na Valdštejn ,protažení ,pak na Hrubou skálu a dolů Myší dírou k lázním a zpět na hřiště.....Ondra zajistil pohoštění....prostě pohoda....