Pro Unicef na vrchol Arkád

Pro Unicef na vrchol Arkád

V pátek 2. září proběhne v Praze na Pankráci pátý díl závodu do schodů Run-Up 2011 – čtenáři Běžecké školy mají registraci s 50% slevou.

Závod je vypsán pro pět kategorii – tři dětské, jedna pro přátele a firmy a pak hlavní kategorie Elite.

Běh do schodů, a o ten zde jde, je určitě netradiční disciplína, vyžadující, aby se na něj člověk připravil jinak než na běžný běžecký závod. Rozhodně je to ale disciplína, kterou můžete běžně trénovat každý den, bez toho, abyste museli kamkoliv jezdit, speciálně se oblékat, kupovat si speciální doplňky – prostě si vyberete nějaký úřad a místo abyste jeli na jeho vrchol výtahem či páternosterem, tak si to pěkně vyjdete po svých.

Když nic jiného, tak uděláte něco pro své zdraví – posílíte srdce, pro ekologii – ušetříte elektrickou energii, pro svůj šatník – budete-li toto praktikovat pravidelně, brzy zjistíte, že je vám vše malé. V případě Run-Upu ještě uděláte něco pro Unicef, neboť tím, že zaplatíte startovné, přispějete desetikorunou na tuto dobročinnou organizaci.

Že se chystáte běžet v sobotu 3. září Nike run a tudíž vám to narušuje vaše běžecké plány? Beru, pokud se chystáte zaběhnout si svůj osobní rekord na 10 kilometrů, pokud však berete svou účast v tomto závodě jen jako příjemný běžecký happening, tak si jej prodlužte a přijďte si dát v pátek večer na pankrácké Arkády malou rozcvičku.

Sleva 50 %

Zaregistrujete-li se předem a použijete-li k tomu kód "bezeckaskola", zaplatíte poloviční startovné a večer se budete moci ještě pobavit na koncertě skupiny Děda Mládek Ilegal Band.

Veškeré podrobnosti o závodě, i včetně té, že z Arkád můžete odjet na zcela novém kole od Hervisu, najdete na www.run-up.cz.

5R | 29. 8. 2011 13.38 hod. | 147.231.144.xxx
Díky.

Martin Ševčík | 29. 8. 2011 10.21 hod. | 94.142.235.xx
Došlo k drobnému problému v komunikaci s organizátorem – slevový kód je "bezeckaskola". Cena za registraci pak bude 60 Kč, tedy 50% oproti platbě na místě.

5R | 29. 8. 2011 8.52 hod. | 147.231.144.xxx
Asi jsem natvrdlej, ale nedaří se mi získat 50% slevu. Vyplňuji "bezeckaskola.cz" jako VIP kód, ale v rekapitulaci stále vidím původní startovné 80 Kč.

fotoMartin Ševčík: Řešíme s organizátorem – zkus to s kódem "Chris".