Zaběhni s Milošem a Salmingem Pražský maraton 2019 pod čtyři

Zaběhni s Milošem a Salmingem Pražský maraton 2019 pod čtyři

Přišel čas vyhlásit čtvrtý ročník akce Zaběhni maraton pod 4, kterou společně pořádá Běžecká škola a Salming. Podle ohlasů účastníků prvních třech ročníku můžeme konstatovat, že akce byla velmi úspěšná a že i o čtvrtý ročník je již teď velký zájem. Takže i když jde v maratonu hlavně o vytrvalost a zdůrazňuji, abyste start nepřepálili, tentokrát jde, chcete-li být mezi vybranými, hlavně o rychlost!

1. Cena programu
    1. V ceně programu je zahrnuto
    2. Podmínky programu
  2. Zátěžový test
  3. Termíny společných tréninků
  4. Kapacita
  5. Informace k přihlášení

Jak jsem napsal, první tři ročníky byly velmi úspěšné. První ročník měl drobné chyby v organizaci, z nichž jsme se poučili a ve druhém je již neopakovali. Poučeni minulostí budeme tedy s účastníky komunikovat, po zaslání úvodních informací e-mailem, převážně přes fb skupinu, která slouží též jako vynikající motivační faktor, který jde obtížně něčím jiným nahradit.

Cena programu

V ceně programu je zahrnuto

• profesionálně sestavený tréninkový plán s cílem zaběhnout Pražský maraton pod 4 hodiny
  • 4 běžecké tréninky pod dohledem Miloše Škorpila, s cílem zdokonalit běžeckou techniku, vyladit tempo a naučit se využít potenciál skupiny
  • 1 pár běžecké obuvi SALMING dle vlastního výběru
  • speciální běžecké týmové triko SALMING
  • 20% sleva na produkty SALMING během celého programu
  • možnost absolvovat test RunLAB za 1.500,- Kč (sleva 500,- Kč oproti běžné ceně)
  • sdílení zážitků a společného cíle s ostatními lidmi v programu
  • Miloš Škorpil jako osobní podpora a vodič skupiny během maratonu
  • trénink s trenéry, asistenty, běhozvěsty Běžecké školy ve skupinách Běžecké školy (Plzeň, Brdy, Praha, Teplice, Ústí nad Labem, Zlín, Slavkovský les a Krušné hory)

Podmínky programu

• souhlas s uveřejněním osobního profilu (jméno, věk, váha, výška, zaměstnání), pravidelných reportů z tréninkového procesu a fotek ze společných akcí skupiny (publikování v rámci vlastního blogu na Běžecké škole, na FB Běžecké školy a FB Salming)
  • zakoupená registrace na Pražský maraton 2019
  • používání běžeckých bot SALMING během celého programu (pokud někomu boty nebudou sedět a bude běhat v jiné značce, tak mu ale nikdo hlavu neutrhne)
  • osobní fb profil

Zátěžový test

Zátěžový test na začátku a cca měsíc před maratonem vám a mně řekne, jak na tom skutečně jste a umožní nám společně zajistit, aby váš trénink a start v maratonu byl optimální k vašim momentálním fyzickým schopnostem. Jeho absolvování není podmínkou, ale doporučuji jej absolvovat. S Mirkem Touškou, jsme domluveni, že pokud absolvujete zátěžové testy u něj, budete mít zvýhodněnou cenu, a sice při absolvování jednoho testu 900,- Kč, při absolvování obou testů 1500,- Kč. Kontakt na Mirka poskytneme podle zájmu individuálně.

Termíny společných tréninků

• 1. trénink – 24.11.2018 – Praha (V centrále Salmingu, kde si budete vyzkoušet modely běžeckých bot Salming a vybrat si ten, který vám, vaší noze, vašemu běžeckému stylu, vaší váze, nejlépe sedí)
  • 2. trénink – 19.1.2019 – Praha 4 Pankrác (Salming Concept Stor)
  • 3. trénink – 23.2.2019 – Praha (Salming Concept Stor)
  • 4. trénink – 30.3.2019 – Praha (Stromovka – cyklostezka směr Klecany)
  • během maratonského expa společné setkání v rámci stánku SALMING

Kapacita

40 běžců a běžkyň, kteří si dokáží užívat (života) běh a splní výše (respektive níže) uvedené podmínky programu.

Informace k přihlášení

O zařazení do programu bude rozhodovat zejména rychlost přihlášení, resp. rychlost zaplacení, což bude pro nás důkazem, že to myslíte vážně (k zaplacení budou vybraní uchazeči vyzvání informačním e-mailem na e-mailovou adresu, kterou uvedou v přihlášce).

Ten, kdo se přihlásí, by měl mít již v závodě zaběhnutý půlmaraton s výsledným časem 2 hodiny či lepším, ale jsme schopni udělat i výjimku a vybrat účastníka i s horšími vstupními časy.

Všichni uchazeči si jsou vědomi svého zdravotního stavu, svých fyzických schopností, programu se účastní dobrovolně a na vlastní nebezpečí. Organizátoři pak nenesou žádnou zodpovědnost za případná zranění, která by si způsobili v průběhu přípravy na maraton či při společných trénincích.

Přihláška na: Zaběhni maraton s Milošem pod 4 hodiny 2019