Jak se obléknout na trail

Jak se obléknout na trail

Cílem výrobců oblečení na trailové běhání je nabídnout běžcům takové vybavení, aby jim v překonávání překážek nic nebránilo a mohli se při běhu cítit svobodně. Čím efektivnější je vybavení, tím snazší je pohyb v přírodě, v horském terénu, a o to bohatší je prožívaná zkušenost a radost.

EXO S-LAB SS ZIP TECH TEE

Triko ze strečového materiálu umožňuje vzpřímený postoj těla a komfort při dlouhém běhu.

TWIN SKIN EXO S-LAB SHORT

Běžecké kraťasy s EXO systémem pro podporu stability svalů, jejich prokrvení a pro rychlejší regeneraci. Vyberte si mezi elastickými kraťasy nebo dvouvrstevným modelem s lehkými šortkami.

XT WP II JACKET

Nepromokavá, lehce sbalitelná bunda z prodyšného materiálu. Bundu lze vzít s sebou na delší trénink pro případ náhlé změny počasí. Nastavitelná kapuce

XA WS SOFTSHE LL JACKET

Velmi lehká a ochranná bunda určená zejména na pěší turistiku nebo trailový běh ve větrném počasí. Je zde použit Windstopper™ softshell materiál na pásech pod rukama a na zádech. Perfektní pro sportovce, kteří se chtějí rychle

pohybovat v horském terénu.

XA FLOAT SHORT

Universální krátké kalhoty s úpletem a tkanivem pro maximální pohodlí a výdrž. Dobrá přilnavost, prodyšnost a strečové vlastnosti.

FAST WING III JACKET

Velmi lehká bunda proti větru. Se speciálními odvodnými „kanálky“ pro dobrý odvod vlhkosti. Lehce sbalitelná s možností fixace k ruce.

XA SERIES TWIN SKIN SKIRT

Speciální běžecká sukně z dvouvrstvého materiálu. Velmi dobré prodyšné vlastnosti a eliminace rizika odření vnitřních částí stehen.

IMPACT TWINSKIN TANK III

Sportovní tílko s integrovanou podprsenkou. ideální ventilace.

Partnerem seriálu je Salomon

Kostěj | 11. 7. 2012 13.08 hod. | 88.146.225.xx
Ha ha ha, zasmál se Tony Krupicka a rozsekal ty nejsolomonovatější borce voblečenej jenom do starejch roztřepanejch trenek.

Jirka | 28. 6. 2012 15.18 hod. | 90.178.145.xx
Tak to je celkem vidět, že partnerem je Salomon...:-D