Beháš? Tak sa ukáž!

Naše spřátelené stránky www.behame.sk vyhlašují soutěž o Nejsympatičtější běžkyni – viz níže. Soutěže se mohou zúčastnit i ženy a dívky z Čech, Moravy a Slezka, protože stejně jako běh jsou i ženská krása a elegance bez hranic.

Sú ozdobou každých bežeckých pretekov – na dráhe, na ceste, alebo v lese. Aj v športovom úbore z nich vyžaruje elegancia a vnútorná krása. Portál behame.sk vyhlasuje súťaž o Najsympatickejšiu bežkyňu pre všetky ženy, dievčatá a dámy, ktoré okrem zápalu pre beh oplývajú aj šarmom. Páni, neváhajte posunúť do boja o zaujímavé ceny vaše manželky, priateľky, či kolegyne z bežeckých oddielov (samozrejme s ich vedomím :-)). Na prvé tri čakajú zaujímavé ceny od spoločností NIKE, MRVA&STANKO, FANN parfumérie a samozrejme obed v Pizzamizza. Tak získaj čo najviac hlasov a vyhraj!

Viac informácií na www.behame.sk

4 z 5 hvězd lepší (3 hodnocení)

Ženy v běhu

všechny články Ženy v běhu