logotype Archiv - Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Františko Lázeňská 20ti hodinovka

Františkolázeňská 24 hodinovka. Jak a proč to všechno začalo

Pomáhej během
Františkolázeňská 24 hodinovka. Jak a proč to všechno začalo

Je to jen na nás a o nás – 20 let od zbourání bariér – 20 hodin procitání a na jejich konci je…

Když mě něco napadne, nepřemýšlím, je-li to dobré nebo zlé, věřím. Věřím v intuici, věřím v člověka, věřím v cestu, věřím, že jeden každý z nás má v rukou svůj život a proto je také každý jeden z nás zodpovědný za své činy. Věřím a raduji se, dnes večer obzvlášť, neboť jsem dostal velmi krásný a vzácný dar. Byl jsem obdarován a to jen proto, že jsem měl zase jednou šťastný nápad.

Tento článek vyšel na Běžecké škole 12.11.2009. Postupně, až do té letošní, která se běží 18. a 19.11., vám budeme vytahovat z historie články o tom, jak postupně nabírala na síle, až se stala tím, čím je dnes: Jedinečným běžeckým setkáním a pomoci těm, kteří chtějí pomáhat!

Miloš Škorpil, 2. 10. 2017, 14329×

20 h – charitativní oslava dvacátého výročí

Běžecké akce
20 h – charitativní oslava dvacátého výročí

Když jsem se 26.10.2009 dozvěděl o „Františko-lázeňské 20ti hodinovce – Běhu bez hranic – kilometrech pro Paraple“ , nezaváhal jsem ani na okamžik. Poslední delší běh jsem absolvoval (vzhledem k výkonu si netroufnu napsat, že běžel) v srpnu – 48 h Self transcendence Kladno. Už se mi stýskalo po atmosféře dlouhých běhů, a hlavně po kamarádech.

Štefan Krč, 21. 11. 2009, 13737×

Lázeňská dvacítka

Běžecké akce
Lázeňská dvacítka

S blížící se startovní hodinou se více a více těším. Poslední můj delší běh byl červnový Silva Nordic Run v Novohradských horách a touha po delší vzdálenosti rostla úměrně s časem.

Petr Syblík, 20. 11. 2009, 14483×

Františko-lázeňská 20ti hodinovka – Běh bez hranic – kilometry pro Paraple – 9000,- Kč

Běžecké akce
Františko-lázeňská 20ti hodinovka – Běh bez hranic – kilometry pro Paraple – 9000,- Kč

Zatím je to vše velmi živé, ale protože s radostí je třeba se podělit hned, aby jí mohlo sdílet, co nejvíce lidí, tak něž se k tomu o víkendu ve svém zamyšlení vrátím, musím se z ní vypsat alespoň v heslech :), tak tedy:

Miloš Škorpil, 17. 11. 2009, 19278×

Běh bez hranic – Františkolázeňský dvacetihodinový běžecký happening – kilometry pro Paraple

Běžecké akce
Běh bez hranic – Františkolázeňský dvacetihodinový běžecký happening – kilometry pro Paraple

16. – 17. listopadu 2009

Jak oslavit dvacet let od chvíle, kdy se začal trhat plot oddělující lidi od lidí, kdy už nebyl uhrabán a pečlivě vyčištěn pruh země na jedné straně tohoto plotu, aby ani srnka nemohla přeběhnout k „třídnímu nepříteli“, aniž by pozorný a náš spánek chránící pohraničník se svým věrným Barykem o tom nebyli spraveni. Kdy naposledy se rozezvučela signální soustava, když si tato nebohá srnka chtěla probít cestu ke svobodě a chudák netušila, že ona žije v socializmu, směřujícím ke komunizmu a měla by být ráda, že je na té správné straně, měla by být ráda, že naplní svým šťavnatým masíčkem ten správný břich.

Miloš Škorpil, 26. 10. 2009, 15832×

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků