logotype Archiv - Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Křížem krážem Karlovarským krajem

Křížem krážem Karlovarským krajem

Pozor, následující řádky mohou být vnímány jako komerční sdělení! :-) Každý z nás trávil léto asi trochu jinak, ale všichni tak nějak podobně. Znovu jsme začali objevovat, že i tady u nás doma je spousta míst a věcí, co stojí za to poznat. A někteří pak spojili svou vášeň k běhu s onou zmiňovanou vlastností znovuobjevování a proběhali křížem krážem kraj, kde žijí.

This object requires Flash Player.

To, že Petr Kulhánek běhá hodně a rád, jsem věděl. A když jsem se dozvěděl, že v rámci své předvolební kampaně chce v 16 etapách naběhat víc jak 450 kilometrů s tím, že chce víc a detailněji poznat Karlovarský kraj, do jehož vedení kandiduje, zalíbilo se mi to. Osobně jsem se zúčastnil tří etap. Pokud bych odhlédl od toho, co bylo hlavním posláním všech těch šestnácti, musel bych uznat, že odběhat je byl minimálně slušný sportovní výkon. Ale v případě, že bych se naopak na to jejich primární poslání zaměřil, konstatoval bych, že to celé bylo víc než povedené: dobře vybrané trasy i místa zastávek na nich, zajímavá diskutovaná témata, uvolněná atmosféra a skvělí lidé, bez nichž by to asi nešlo.

Velkou devizou bylo i to, že se z etap dělali kratší videa a ty se pouštěli na Instagram. Ale… pokud nejste vyznavači sociálních sítí (já tedy ne, beru je jako nutné zlo) a zajímalo by vás třeba jen to, kudy a kam se běželo (například jako tip na výlet nebo pro váš delší běh), mám pro vás řešení: to nejdůležitější (nebo snad nejlepší či nejzábavnější?) najdete nyní ve zhruba pětiminutových videích na k tomu účelu vytvořeném youtube-kanálu, kam každý den přidávám nový „kousek" – už od úterý 15. září.

A ještě jedno doporučení: všichni, co se těch běhů účastnili, se pozvolna zlepšovali i v tom, jak se chovat před kamerou, tady konkrétně před mobilem. S postupujícím časem a rostoucím číslem dílu začíná úroveň zábavnosti nebezpečně stoupat :-) Zkuste to, můj tip na „nej" video je číslo 11 – koneckonců, co byste čekali od ašského rodáka, když se běželo z Krásné u Aše.

Petr Slezák foto
  • přečteno: 1820/1706×, 1 komentář

Hodnoť článek

nehodnoceno, buďte první

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

petrs | 21. 9. 2020 10.41 hod. | 46.135.103.xxx
Jenom si dovolím takové drobné doplnění: vložené video „O běhání pro zdraví i pro budoucnost“ obsahuje i titulky a vzhledem k sílícím poryvům větru hlavně v závěru videa možná není od věci je zapnout…

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Život kolem nás

všechny články Život kolem nás

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků